Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
RáztočnoHľadať
 
 

Memoriál Štefana Kotiana

  

                                               Memoriál Štefana Kotiana


Priatelia Štefana Kotiana zorganizovali pri príležitosti výročia narodenia (10.11.1962) 1.ročník behu do vrchu Ráztočno-Morovno. Pripomíname, že Š.Kotian náhle a nečakane zomrel v decembri minulého roka vo veku 45 rokov. Jeho poslednými pretekmi bol tiež beh do vrchu v Bobrovci vlani v novembri. Najväčší športový úspech dosiahol práve víťazstvom slovenského pohára v behu do vrchu v roku 2006 v kat. muži 40-49r.

Trať dlhú 2700m. absolvovalo 63 štartujúcich. Pretekalo sa v 6 mužských a 3 ženských kategóriach. Zaujimavosťou je, že víťazi hl. kat.mužov aj žien sú ti istí ako v augustovom behu SNP vRáztočne. Od ihriska vRáztočne na koniec letiska v Morovne prvý dobehol talentovaný 18r. Prievidžan Miroslav Dobiáš za10:34min. Celkovo desiaty, tretí v kat. B 40-49r. dobehol najlepší domáci Ľubomír Madaj (Bež.klub Ráztočno). Z Ráztočna druhý celkovo 26 - Ťapušík Miroslav vkat. A-9m.Tretí,celkovo 33 - Kotian Samuel v kat. A-11m.


51. Mlynek Emil v kat.C-15m. (Bež.klub Ráztočno)


52. Kaniansky Viliam v kat.C-16m.( Biatlon Ráztočno)


53. Gilan Stanislav v kat.D-5m. (Biatlob Ráztočno)


V ženskej kat. medzi 8 štart. jasne zvíťazila slovenská reprezentantka a účastníčka majstrovstiev sveta v behu do vrchu Ing. Martina Merková ( AŠK Grafobal Skalica ) časom 11:46 min., pred juniorkami Adrianou Janičkovou z Lysej pod Makytou a domácou Martinou Madajovou (Bež.klub Ráztočno), jedinou domácou štartujúcou medzi ženami.


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka