Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Výsledky

I. kolo

Ráztočno - Kolačno 2:2 (2:0)

Domáci futbalisti odohrali nešťastný zápas, v ktorom boli celý čas lepším mužstvom, ovládli hraciu plochu, ale najväčším problémom bolo premeniť vyložené šance. Aj napriek tomu, že vyhrávali polčas 2:0, hostia strelili dva náhodné góly a bolo vyrovnané.

Góly: Škrteľ, Néma - vlastný, Duchovič, R: Gašparovič, 150 divákov

Ráztočno: Kreth - Sokolovský, Néma, Borko, Škrteľ, Važan, Madaj, Kňaze, Kerata, Krutý, Bartík, str.Chudý, Baran, Orság, Gregor, Vašíček

Hodnotenie trénera: V prvom polčase hra spĺňala to, čo sme si pred zápasom povedali. Dali sme dva góly a mali sme ešte 2 – 3 čisté šance na strelenie ďalších gólov. V druhom polčase sme nastúpili akoby sa už nič nemohlo stať. Prestali sme plniť úlohy, ktoré sme plnili v prvom polčase. Príčinu vidím v striedaniach, ktoré nemali potrebnú kvalitu a snahu striedajúcich hráčov pokračovať v nasadenom trende. Takticky zlyhal každý striedajúci hráč. Žiaľ mrzí ma aj to, že za celý zápas sme si vypracovali 6 – 7 vyložených šancí a nedokázali sme z nich dať ďalšie góly a na druhej strane z jednej šance, ktorú mal súper a smolného vlastného gólu sme nedokázali vyhrať.

______________________________________________________________________

II. kolo

Nitrianske Rudno - Ráztočno 1:1 (0:0)

Na podmočenom teréne sa hral bojovný zápas. Domáci chceli potvrdiť víťazstvo z Uhrovca, hostia odčiniť domácu remízu s Kolačnom. V prvom polčase bolo pred bránami dosť vzruchu, ale gólmani ukázali výbornú fazónu.V druhom dejstve sa hra nezmenila, akurát bližšie ku gólu boli hostia, avšak brankár Nitrianskeho Rudna na dvakrát podržal svojich. Keď sa zdalo, že sa družstvá rozídu bezgólovou remízou, v 80.minúte sa po samostatnej akcii presadil Roman Škrteľ - 0:1. Pre domácich to bola studená sprcha, no trvala len dočasne. V 85 minúte striedajúci hráč Javorček zblízka dokopol center Drobca - 1:1. Zápas sa skončil spravodlivou remízou.

Góly: M. Javotček - R. Škrteľ, R. Čikes, 150 divákov

N. Rudno: Páleš - P. Harag, E. Kluvanec, Kohút, Valach, Drobec, Kuric, Ľ. Harag, Michale, Čičmenec, M. Škraban, str. Cibuľka, Javorček, M. Kluvanec, B. Škraban.

Ráztočno: Kreth-Sokolovský, Stano, Orság, Škrteľ, Baran, Madaj, Kňaze, Kerata, Krutý, Bartík, str.Važan, Chudý, Néma, Vašíček

Hodnotenie trénera: V druhom našom vystúpení sme chceli v N.Rudne zobrať súperovi všetky body. Žiaľ zase sa potvrdilo to keď nedáme góly z našich šancí, ktoré si vytvoríme v priebehu zápasu, ktorých
nebolo až tak veľa ako v prvom zápase nedokážeme dotiahnuť zápas do výťazného konca.
Zápas mal vysoké tempo o čo sa pričinili obidve mužstvá, hlavne som bol prekvapený s akými mladými hráčmi nastúpil súper. Škoda toho, že nás delilo od výťazstva iba 5 minút.

III. kolo

Ráztočno - Cígeľ

Pre povodeň odložené na 24.9.2010 na ihrisku v Cígli.

________________________________________________________________________________

IV. kolo

Uhrovec - Ráztočno 3:1 (2:0)

Už počas cesty na stretnutie do Uhrovca bolo cítiť v autobuse nervozitu a napätie z toho, čo sme všetci počas týždňa prežili. Sám som bol zvedavý, ako to zvládnu hráči na ihrisku, pretože počas celého týždňa vrátane soboty aktívne pomáhali na odpratávaní nánosov z hracej plochy zaplaveného ihriska. To, čo sme predpokladali sa prejavilo aj v zápase. Domáci boli aktívnejší a pohyblivejší, i keď snahu našim hráčom nemožno uprieť. Domáci dokázali využiť šance, ktoré si aj vďaka naším chybám v obrane vytvorili a polčas vyhrali v pomere 2:0.

Na začiatku druhého polčasu naši hráči aj napriek únave si dokázali vytvoriť šance a zatlačiť súpera na jeho polovicu. Po faule na Barana v šestnáske Roman Škrteľ premenil 11m kop, čím ožili naše nádeje na lepší výsledok. Následne ešte Baran nedokázal premeniť vyloženú šancu na vyrovnanie. Domáci potom ešte v závere zápasu premenili pokutový kop na konečných 3:1.

Pekné gesto bolo zo strany domáceho klubu, ktorý výťažok zo vstupného venoval nášmu klubu, ako pomoc na obnovu ihriska zničeného záplavami.

Góly: Pavelek, Hrubý, Opát (11m) - Škrteľ (11m)

Rozhodoval: Švingal (Partizánske), 150 divákov

Červená karta: Tomáš Važan - po 2 žltých

Ráztočno: Kreth - Važan, Orság, Kerata, Madaj, Kňaze, Škrteľ, Stano, Baran, Bartík, Krutý,

Striedali: Vašíček, Néma, Borko