Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Výsledky

II.kolo

Malá Čausa - Ráztočno  2:2 (2:1)

Naše mužstvo odohralo prvý zápas v Malej Čausi. Po rozpačitom úvode sme už v 13 minúte prehrávali

0:2. Do konca polčasu sme hru vyrovnali a zúžili na 1:2. V druhom polčase sme už boli lepším

mužstvom a v 55 minúte sme vyrovnali. Za bojovnosť a snahu v druhom polčase si naše omladené

mužstvo zaslúžilo aj vyhrať. Najlepšie výkony podali Tibor Goral a Martin Kozárik.

Góly: Radovan Chudík

Ráztočno: Emil Bombic, Richard Dobiš, Marek Ulbrik, Andrej Kopčár, Tibor Goral, Matúš Mackovič, Ján Pekár, Denis Pukač, Martin Oberfranc, Radovan Chudík, Martin Kozárik, Lukáš Rigo

_______________________________________________________________________

Diviaky nad Nitricou - Ráztočno 5:5 (3:2)

Naše mužstvo malo raketový nástup a už v štvrtej minúte viedlo 2:0. Domáci hru vyrovnali a

po chybách našej ochrany otočili výsledok už do polčasu. Na úvod druhého polčasu sme vyrovnali,

ale v 80. minúte sme prehrávali 3:5. Chlapci sa nevzdali a v 86. a 89. minúte sme zaslúžene vyrovnali.

Góly: Radovan Chudík-(3 góly), Ján Pekár, Martin Kozárik

Ráztočno: Emil Bombic, Richard Dobiš, Andrej Kopčár, Stanoslav Slosiar,Lukáš Rigo, Martin Uličný, Ján Pekár, Denis Pukač, Lukáš Kozárik, Radovan Chudík, Martin Kozárik, Martin Oberfranc, Matúš Mackovič, Ladislav Cút, Patrik Práznovský, Marek Ulbrik

_________________________________________________________________________________

Diviacka Nová Ves - Ráztočno          2 : 2

Naše dorastenecké futbalové mužstvo vzhľadom na známe skutočnosti odohralo všetky zápasy

na ihriskách súperov s bilanciou 2 víťazstvá, 3 remízy, 5 prehier, skóre 26:32 a získalo 9 bodov.

Mužstvo dospelo k výraznej zmene - oproti vlaňajšku v mužstve ostali len 4 hráči. Priemerný vek

mužstva je 16 rokov a to dáva perspektívu do budúcnosti.

Najlepšie výkony podávali: Slosiar, Pekár, Kozárik M., Kopčan

Strelecky najviac vynikol: Chudík - 13 gólov v 8 zápasoch

Odohraté zápasy: Dobiš 10, Pekár 10, Oberfranc 10, Mackovič 9, Kopčár 9, Slošiar 9, Chudík 8,